AKCE

10.03.2011 - Informační zpráva k realizaci AT konference o prevenci a léčbě závislostí v Plzni a v Plzeňském kraj

Centrum protidrogové prevence, o.p.s., Point 14 z.s.p.o. a o.s. Ulice, pořadatelé krajských konferencí o prevenci a léčbě závislostí ve spolupráci s Městem Plzní a Krajským úřadem se rozhodli další konferenci pořádat až v roce 2012. Další změnou je, že od roku 2012 se budou konference konány 1 x 2 roky.

Důvodem těchto změn, které vzešly z dohody všech zúčastněných subjektů, jsou neuspokojivá finanční situace poskytovatelů služeb v oblasti prevence a léčby. V posledních letech jsou dotace od Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky stále snižovány, což poskytovatele těchto služeb staví do situace boje o přežití některých služeb. V takové situaci, organizátoři již nemají potřebnou kapacitu na dobrou přípravu konferencí. Dalším důvodem je snaha o stále kvalitnější odborný program, což je při každoroční frekvenci konferencí velmi náročné.

Novinkou však na druhé straně bude vytvoření samostatných webových stránek Konference o prevenci a léčbě závislostí v Plzni a Plzeňském kraji. Po jejich spuštění budou všichni účastníci poslední 6. konference v roce 2010, na něž organizátoři mají emailový kontakt, o této skutečnosti informováni. Na těchto stránkách budou průběžně zveřejňovány aktuality z příprav konference v roce 2012.

Děkujeme za pochopení našeho rozhodnutí.

Případné dotazy směřujte na:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Tel./fax: 377 421 034,
MT: 605 518 616